Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

promoDei – warsztaty PR Nowej Kultury

Opis

Chcesz się przebić w Internecie ze swoimi inicjatywami? Brakuje Ci inspiracji, jak robić to lepiej i skuteczniej? Zależy Ci na lepszych występach publicznych przed kamerą? Warsztaty promoDei są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty PR Nowej Kultury  to spotkania, na których dowiesz się jak promować wydarzenia w Internecie, jak budować wizerunek organizacji oraz jak występować przed kamerą. To zajęcia, w których poznaną wiedzę od razu stosujemy w praktyce. Uczestnicy mają możliwość dobrowolnego udziału w profesjonalnym wywiadzie reporterskim i pod okiem fachowca mogą rozwinąć swoje mocne strony – a także umocnić te słabsze – w wystąpieniach publicznych.

Zajęcia prowadzi Andrzej Sobczyk – producent filmowy, przedsiębiorca i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Współtwórca Akademii właściwy Tor. oraz Milena Sławińska – dziennikarka telewizji Polsat, z wieloletnim doświadczeniem, szczególnie kojarzona z programem Polsatu z cyklem „Interwencje”.

Te 8 godzin to dawka praktycznej wiedzy i umiejętności, po której będzie Ci znacznie łatwiej promować swoje wydarzenia w Internecie, a stres powodowany pracą z kamerą odejdzie w zapomnienie…

Zapraszamy!

Proponowany termin najbliższego spotkania to 9 października 2021 w Sosnowcu, przy ul. Zuzanny 24.

Szczegóły

Data:
9 października
Czas:
08:00 - 17:00
Kategoria wydarzenia:

Organizator

Muza Dei
Telefon:
609688566
Email:
biuro@muzadei.pl
Strona internetowa:
www.muzadei.pl

Miejsce

Muza Dei
Zuzanny 24
Sosnowiec, 41-200
+ Google Map
Strona internetowa:
www.muzadei.pl