Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

promoDei (szczegóły wkrótce)

Opis

promoDei – warsztaty PR Nowej Kultury to jednodniowe szkolenie organizowane przez stowarzyszenie Muza Dei. Jest poświęcone budowaniu pozytywnego wizerunku wydarzeń promowanych m.in. w mediach społecznościowych. Zajęcia te skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematyką, a przede wszystkim do animatorów kultury, liderów organizacji pozarządowych, pracowników samorządowych instytucji kultury, a także artystów i wszystkich tych, którym zależy na profesjonalnej promocji swoich wydarzeń.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z zasadami panującymi we współpracy
z mediami, a więc również będą mogli zaznajomić się z techniką pracy z kamerą. Dowiedzą się również jak wykorzystywać kanały social media, takie jak facebook, instagram, twitter czy youtube
w działaniach promocyjnych. Kluczowym celem szkolenia jest zachęcenie uczestników do kreowania pozytywnego wizerunku organizowanych przez nich projektów i wydarzeń, jak również do budowania tego wizerunku w całej organizacji, której są przedstawicielami.

Warsztaty podzielone będą na dwa główne moduły tematyczne:

  • Praca z kamerą – jak wypowiadać się do mediów oraz w jaki sposób budować relację
    z mediami. Po co dbać o wizerunek i w jaki sposób pisać informacje prasowe.
  • Promocja wydarzeń w Internecie – jak promować w social media, jak współpracować
    z mediami w Internecie oraz jak wykorzystywać influencerów.

Warsztaty poprowadzi Milena Sławińska – dziennikarka telewizji Polsat oraz Andrzej Sobczyk – producent filmowy, prezes Stowarzyszenia Rafael, wykładowca w Akademii Właściwy Tor.

Działanie sfinansowano ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 Narodowego Instytutu Wolności.

Szczegóły

Kategoria wydarzenia:

Organizator

Muza Dei
Telefon:
+48 609 688 566
Email:
biuro@muzadei.pl
Strona internetowa:
www.muzadei.pl