Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kongres Kultury Polskiej 2020

Opis

Kongres Kultury Polskiej to płaszczyzna spotkania dla ludzi, zajmujących się szeroko pojętą kulturą. Ideą Kongresu jest stymulacja różnych środowisk do zaszczepienia kultury definiowanej przez trzy wyznaczniki: Prawda, Dobro, Piękno. Jest to spotkanie przedstawicieli instytucji kultury, instytucji rządowych i samorządowych, twórców, artystów, dziennikarzy, a także przedstawicieli biznesu i organizacji pozarządowych, działających na rzecz kultury.

Kongres, podzielony na panele dyskusyjne, będzie doskonałą okazją, by wysłuchać gości, pochylających się nad kulturą z całkowicie różnych perspektyw. To szansa, by o polskiej kulturze podyskutować z punktu widzenia twórców i promotorów kultury, jak również przedstawicieli instytucji publicznych. Pragniemy budować synergię między tymi podmiotami, co z kolei wpłynie na kształtowanie zdrowego i silnego narodu na fundamencie dziedzictwa polskiej kultury.

Kongres Kultury Polskiej daje szansę bliższego poznania innych organizacji pozarządowych, twórców, promotorów i menadżerów kultury. Można także zapoznać się z instytucjami, oferującymi programy dotacyjne dedykowane kulturze i rozwojowi organizacji, w których na co dzień działamy na rzecz kultury.

Szczegóły

Data:
12 listopada 2020
Czas:
09:00 - 16:30
Koszt:
Darmowy
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
http://kongreskulturypolskiej.pl

Organizator

Muza Dei
Telefon:
+48 609 688 566
Email:
biuro@muzadei.pl
Strona internetowa:
www.muzadei.pl

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety are no longer available