Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

artDei – warsztaty muzyczne

Opis

/ WARSZTATY ODWOŁANE /

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona warsztatów muzycznych, organizowanych przez stowarzyszenie Muza Dei. Warto zaznaczyć, że idea tego wydarzenia sięga warsztatów muzycznych z zespołem New Life’m, które przed laty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-29 listopada, w Otwocku.

Warsztaty muzyczne artDei to odpowiedź na zapotrzebowanie początkujących muzyków, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności. Praca pod okiem profesjonalnych artystów to także doskonała okazja dla tych, którzy z muzyką związani są już nieco dłużej, ale czują potrzebę ciągłego szlifowania i doskonalenia swojego talentu. ArtDei to swego rodzaju kontynuacja warsztatów muzycznych z zespołem New Life’m, który był niemal coroczną tradycją dla fanów zespołu oraz wszystkich tych, którzy w swojej posłudze muzycznej i realizacji pasji, chcieli uczyć się od najlepszych.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję ćwiczyć wraz z zawodowymi muzykami, którzy poprowadzą poszczególne zajęcia tematyczne. Będą to m.in.: Marcin Pospieszalski (gitara basowa), Agnieszka Cudzich (zajęcia wokalne), Piotr Cudzich (zajęcia zespołowe) oraz Kamil Cudzich (perkusja). Zajęcia te skierowane są do wszystkich, pragnących zaczerpnąć wiedzy u źródła, czyli u osób, które na co dzień w sposób profesjonalny zajmują się muzyką.

Warsztaty artDei odbędą się w Szensztackim Instytucie Sióstr Maryi – Świder, ul. Bronisława Czecha 9/11, w Otwocku, w dniach 27-29 listopada. Zapisywać można się przez stronę: https://eventdei.pl/wydarzenie/artdei/. Ilość miejsc ograniczona. Pakiety w cenie 150 zł lub 200 zł z noclegiem. Warto zaznaczyć, że dla osób z Centrum Misyjnego Apostoł, na hasło „APOSTOŁ” wpisywanym w formularzu podczas rejestracji, można uzyskać 20 zł zniżki.

Więcej szczegółów znajduje się na dedykowanym warsztatom artDei profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/warsztatymuzyczne

Organizatorem warsztatów jest stowarzyszenie Muza Dei.

Działanie sfinansowano ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 Narodowego Instytutu Wolności.

Szczegóły

Koszt:
200zł
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3447669728647603

Organizator

Muza Dei
Telefon:
+48 609 688 566
Email:
biuro@muzadei.pl
Strona internetowa:
www.muzadei.pl